Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

Переглядів: 387

    13 травня в смт Чорнобай проведено зональні обласні змагання ІІ етапу Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

    За вихід у фінальний етап змагань прибули змагатися збірні команди: Драбівського, Золотоніського (бронзові призери 2016 року), Канівського, Чигиринського, Черкаського району та господарі і минулорічні переможці у командному заліку команда Чорнобаївського району.

    Перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, керівник секретаріату Лариса Дражнікова, голова Черкаської обласної організації ФСТ «Спартак» Юрій Мрачковський та побажали учасникам побільше позитиву, який необхідний для виконання завдань, що стоять перед депутатами.

    Учасники змагалися у п'яти видах спорту: шашки, шахи, настільний теніс, волейбол та міні-футбол. Призерами Чорнобаївського району зонального етапу Спартакіади стали: Валерій Тертишник - ІІІ місце з настільного тенісу, Наталія Шидлаускас І місце з настільного тенісу серед жінок. З шашок І місце виборов – Михайло Кожушний, а серед жінок Ірина Соломка зайняла ІІІ місце. Світлана Тупицька зайняла ІІ і ІІІ місце у змаганнях по шахах. 

    Команди з міні-футболу та волейболу отримали другі місця у цих змаганнях.

    Оргкомітет висловлює подяку депутатам районної ради Костянтину Тітаренку, Дем’яну Свищу та Анатолію Нужному за надання допомоги в організації змагань.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

 

 « повернутися до списку новин