Проведено нараду з спеціалістами економічних служб сільськогосподарських підприємств району

Дата: 23.02.2018 15:46

На нараді підведені підсумки роботи підприємств агропромислового комплексу району в 2017 році, висвітлено основні напрямки державної підтримки в 2018 році начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Бука та начальником відділом розвитку ринкових відносин та бухгалтерського обліку управління райдержадміністрації Світлана Лавренко.

В нараді взяла участь представник управління Держпраці в Черкаській області Любов Ткаченко, яка висвітлила основні аспекти нормативно-правового регулювання трудових відносин та оплати  праці в аграрній сфері.

Про внесені зміни до законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення  проінформували представники Золотоніського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Тетяна Дятченко та Наталія Грицай.

Представники державних банківських установ запропонували свої послуги по кредитуванню, лізингу  та інші послуги сільгосптоваровиробникам району.

Наприкінці зустрічі головний економіст сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Лан» Віталій Скакун поділився з присутніми на нараді своїм багаторічним досвідом роботи в економічній службі підприємства.

За інформацією управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації