Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Проведено наради з питань охорони праці та кадрових питань сільськогосподарських підприємств району

Переглядів: 133

    Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці – необхідна умова ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

    Зважаючи на важливість даного питання 27 листопада при Чорнобаївській райдержадміністрації проведено навчання з спеціалістами по охороні праці сільськогосподарських підприємств району.

    На нараді підведено підсумки роботи в 2018 році, звернуто увагу на дотримання вимог при проведенні висотних робіт та порядку проходження медичних оглядів працівників сільгосппідприємств.

    29 листопада проведено нараду з спеціалістами з кадрових питань сільськогосподарських підприємств району, на якій обговорено проблемні питання в сфері зайнятості, особливості  пенсійного забезпечення працівників сільськогосподарських підприємств, надання районним центром  зайнятості послуг роботодавцям, порядок оформлення та здачі документів до районного архіву. Також на нараді детально висвітлено порядок військового обліку на сільськогосподарських підприємствах.

 

За інформацією управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації

« повернутися до списку новин