Чорнобаївські рятувальники оголосили збір гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки та військових

Дата: 02.02.2017 15:41

Організатори наголошують, що відправити гуманітарну допомогу треба якомога швидше, оскільки людей готують до евакуації.

Зокрема, наразі необхідні продукти харчування, питна вода, теплі ковдри та теплі речі, в тому числі шкарпетки та рукавиці, засоби гігієни, взуття, медикаментами. Кличемо до нас усіх, у кому б`ється любляче, гаряче серце.

Нагадаємо, вже четверту добу Авдіївка перебуває під масованими обстрілами бойовиків. У місті, де немає світла, води та опалення, оголошено надзвичайний стан.

Не залишайтеся байдужими до чужої біди! Те, що для вас може бути дрібницею, в силах допомогти врятувати чиєсь життя. Тож, долучайтеся до благодійної справи!

Чорнобаївський районний сектор

Управління ДСНС у Черкаській області