Пряма мова. Костянтин Омаргалієв про ремонти місцевих доріг

Дата: 16.11.2018 15:41

12456fc7456c229fd128bd8fa261607b

– В області тривають ремонтні роботи на дорогах місцевого значення. Нині маємо вже майже 90 тис. м зробленого ямкового ремонту та понад 640 тис. м2відновленого дорожнього покриття. Вартість цих робіт сягає близько 314 млн грн. У цілому ж поточний середній та дрібний ремонти організовано більш ніж на півтори сотні дорожніх об’єктах, з яких ввели в експлуатацію 35.

Я нагадаю, Черкащині передбачили субвенцію на будівництво, реконструкцію, ремонт й утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах 391,5 тис. грн. У той же час обласна державна адміністрація затвердила переліки об’єктів на проведення ремонтів та експлуатаційне утримання місцевих доріг. Їх погодили і в Державному агентстві автомобільних доріг України.

Між тим, вже зараз ми формуємо перелік автомобільних доріг, які маємо намір ремонтувати наступного року.