A A A K K K
для людей з вадами зору
Чорнобаївська районна державна адміністрація
Черкаська область, Чорнобаївський район

Молодіжний кредит на житло

Дата: 19.04.2018 15:41
Кількість переглядів: 721

Фото без опису

Хто має право на отримання кредиту

    Довготерміновий пільговий молодіжний кредит на будівництво житла надається молодим сім’ям, в яких чоловік та дружина не досягли 36 років, неповним сім’ям в яких мати (або батько) віком до 36 років має неповнолітню дитину (дітей), одиноким молодим громадянам віком до 36 років. Потрібно перебувати на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, бути зареєстрованим в м. Черкаси або в Черкаській області, мати середньомісячний дохід, достатній для погашення кредиту.

Вимоги до місця реєстрації громадян

    Придбати квартири за програмою кредитування в вищезазначених новобудовах можуть громадяни, які зареєстровані і перебувають на квартирному обліку як в м. Черкаси, так і в населених пунктах Черкаської області.

На який строк надається кредит

    Кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж до досягнення позичальником 55 років для жінок і 60 років для чоловіків. Кредит можна погасити достроково. Розмір відсоткової ставки за кредитом Відсоткова ставка за кредитом - 14,1% річних, яка є незмінною протягом терміну кредитування. Розрахунок розміру кредиту Розмір кредиту на будівництво житла визначається виходячи з нормативної площі, яка становить 21 кв.м загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв.м на сім’ю, вартості будівництва житла за цінами, що діють на час укладення кредитного договору, без урахування авансу позичальника. Позичальник з метою надання кредиту вносить аванс у розмірі не менше ніж 10% передбаченої вартості будівництва житла. Розрахункова вартість одного квадратного метра житла визначається відповідно до опосередкованої вартості, яка станом на квітень 2018 року становить 10 991 грн. У разі перевищення нормативної площі позичальник сплачує вартість понаднормативної площі житла за рахунок власних коштів.

Перелік документів, що додаються до заяви на отримання кредиту

    Довідка про перебування на квартирному обліку всіх членів сім’ї (оригінал); довідка про склад сім’ї (оригінал); оригінали та копії паспортів повнолітніх членів сім’ї; оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера; оригінал та копія свідоцтва про народження дитини (дітей); оригінал та копія свідоцтва про шлюб; довідка з місця роботи Із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміром заробітної плати протягом 6 місяців (із поміткою "затримки у виплаті зарплати за останні 6 місяців відсутні); виписка з трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки; документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), у т.ч. декларація про доходи на останню звітну дату, завірена податковою інспекцією; згода подружжя (інших членів сім’ї) на передачу в заставу майнових прав на житло (нотаріально посвідчене) або їх присутність при укладенні договору застави майнових прав/застави квартири. Для СПД - фінансова звітність, затверджена податковою інспекцією; виписка або витяг з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

    Об’єкти, що беруть участь в програмі молодіжного житлового кредитування Надання кредитів відповідно до програми пропонується в;

> 15-поверховому цегляному житловому будинку за адресою м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 7/1. Є вільні квартири: двокімнатні площею 69-72 кв.м, трикімнатні площею 90-92 кв.м. Вартість 1 кв.м 11000-11500 гри.; Вул. Героїв Дніпра, 7-1;

> 10-поверховому цегляному житловому будинку за адресою м. Черкаси, вул. Нарбутівська, 239. Є вільні квартири: однокімнатні площею 37-48 кв.м, двокімнатні площею 56-60 кв.м. Вартість 1 кв.м 9300-9500 грн. Вул. Нарбутівська, 239.

    Детальну інформацію про зазначені житлові будинки ви можете отримати за адресою м, Черкаси, вул. Дашковича, 27, тел. (0472)54-02-64, 0673254064, 0932938250, ПП "Надія" та на сайті http://nadiyabud.com.

> 16-ти поверховий житловий будинок в м. Черкаси, вул. Гоголя 302. В будинку є вільні квартири: 1-кІмнатні площею 54 -60 кв.м., та 2-кімнатні площею 85-100 кв.м., 3-кімнатні 100-120 кв.м. Вартість 1 кв.м 12500 грн.

    Детальну інформацію про зазначені житловий будинок ви можете отримати за адресою м. Черкаси, бул. Шевченка 352 тел. (0472) 31-32-55 (067) 7254802, ТОВ «ЧеркасиЗалізобетонБуд» та на сайті http://www.dobrobud.ck.ua

Куди звернутися

    Докладнішу інформацію по цій та інших програмах можна отримати в консультаційному центрі Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" за адресою м. Черкаси, вул. Максима Залізняка, 10 оф. 412, або за тел. (0472) 33-73-05.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь