Проведено особистий прийом громадян в с. Веселий Хутір

Дата: 05.01.2017 15:40

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик  спільно з фаховими спеціалістами райдержадміністрації 4 січня  провела особистий прийом громадян в с. Веселий Хутір.   Оглянувши об’єкти соціальної  сфери заступник  голови відмітила, що завдяки співпраці  районних структур, місцевого самоврядування, господарства створені належні умови проживання сільського населення та позитивний мікроклімат громади.

Одним із проблемних питань жителів громади залишається забезпечення пасажирських перевезень із заїздом в село. На сьогодні в село заїжджає лише ПрАТ «Чорнобаївське АТП 17149» по маршруту Чорнобай – Черкаси ч/з Григорівку три рази в тиждень (вівторок, четвер, субота) 1 раз в день на час відправлення з Чорнобай о 11.50 год. Всі інші маршрути проходять по трасі, проте в їх розкладах руху не внесено заїзд в село. Перевізники виконують маршрути згідно заключних договорів з Черкаською облдержадміністрацією і не погоджуються вносити зміни, що не є порушенням чинного законодавства.

Завдячуючи місцевим господарствам жителі села мають змогу щосереди безкоштовно поїхати в райцентр.

Спільно з начальником відділу економіки Валентина Стилик оглянула заклади торгівлі села. В результаті перевірки  в  магазині «Продукти» Борисенко Н.С., який  орендується в Чорнобаївському РайСТ, виявлена велика кількість продукції з простроченими термінами реалізації, немає в наявності супровідних документів на швидкопсуючі продукти, відсутня медична книжка, порушені правила товарного сусідства в морозильних камерах, приміщення потребує капітального ремонту.

Потребує капітального ремонту приміщення магазину промислових товарів Борисенко Н.С., яке належить Чорнобаївському РайСТ.

В магазині «Барабулька» ПП «Барабулька плюс» забезпечено зберігання продуктів відповідно до санітарних вимог, на всі продукти є в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено. Приміщення закладу та прилегла територія в належному санітарному стані. Працівники магазину пройшли  профмедогляди та працюють по трудових угодах.

В магазині Жицької Т.І. продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено, проте не на всі продукти є супровідні документи, відсутні санітарні книжки. Заклад потребує ремонту (ремонт власники планують провести весною – вже закуплені матеріали).

При огляді  будівлі, яка належить до комунальної власності сільської ради, де розміщені фельдшерський пункт, відділення поштового зв’язку, промисловий магазин Грицай В.В., через відсутність бажаючих підприємців не використовується приміщення для надання побутових послуг та приміщення, в якому були представники Товариства Червоного Хреста.   Для раціонального використання даного приміщення   рекомендовано сільській раді спільно з комунальним закладом Чорнобаївської районної ради «Чорнобаївський цент первинної медико-санітарної допомоги» провести ремонт даного приміщення, з метою розширення фельдшерського пункту, площа якого не відповідає нормам.

При огляду фельдшерського пункту Валентиною Борисівною зазначено що він оснащений всім необхідним і створено умови для комфорту пацієнтів. В приміщені  проведено поточний ремонт, забезпечено теплою проточною водою, за кошти районного бюджету придбано меблі.

Спільно з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації  заступник голови райдержадміністрації завітала також і в сільський будинок культури, оглянула приміщення ознайомилася з роботою закладу.У Веселохутірському сільському будинку культури за субвенційні кошти сільської ради замінено віконні блоки у глядацькій залі. Цей вид робіт проведено через cистему публічних електронних закупівель ProZorro, де переможцем визначено ТОВ «Укртеплотехсервіс». На капітальний ремонт передбачалося 40 тис. грн., та переможець згідно договірної ціни, запропонував виконати роботи на суму 36 тис. грн. і провів заміну трьох вікон площею 26,7кв.м. На зекономлені 4 тис. грн. підрядчик погодився замінити ще два вікна, які розміщені на сцені. На даний час залишилось зробити відкоси.

На 2017 рік спільно з сільською радою заплановано кошти на заміну електричної мережі в спортивній кімнаті, яка знаходиться на першому поверсі будинку культури, щоб  забезпечити нормальний температурний режим для занять  на тренажерах. Нагальним є  капітальний ремонт даху та стелі в приміщенні сільського будинку культури, особливо у глядацькій залі та бібліотеці.

В ході прийому заступником голови райдержадміністрації, завідувачем сектору цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами (запобігання та виявлення корупції) райдержадміністрації перевірено ведення військово-облікової роботи в сільській раді.

В приміщенні сільської ради розміщено інформаційний стенд, де розміщені витяги з Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», інформація про пільги для учасників війни та бойових дій. Перевірено документи військового обліку офіцерів, сержантів (солдатів) запасу, наявність і правильність ведення документів обліку, картотеки. Інформаційні матеріали у вигляді плакатів, об’яв, постерів розміщені в приміщенні сільської ради та на дошці об’яв в центрі села. Начальником ВОС проводиться робота по популяризації служби за контрактом в індивідуальних бесідах.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян