Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців започатковано проведення з 2008 року щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

Цього року в Чорнобаївській районній державній адміністрації Конкурс стартує з березня.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці апарату та структурних підрозділів райдержадміністрацій, що належать до категорії „Б” та „В” посад державної служби і мають відповідний стаж:

- у номінації «Кращий керівник» - не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік;

- у номінації «Кращий спеціаліст» - не менш як два роки.

Для проведення першого туру Конкурсу з метою визначення переможців обох номінацій в Чорнобаївській райдержадміністрації утворено організаційний комітет з проведення Конкурсу.

Державним службовцям, які бажають взяти участь у Конкурсі необхідно подати заяву та відповідні документи Організаційному комітету  з проведення першого туру Конкурсу до 29 березня 2017 року.

Детальну інформацію можна отримати у організаційному комітеті за адресою: смт Чорнобай, вул. Центральна, 152, тел. 2-37-32, 2-33-05.