Увага! Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та обласного оперативного штабу

Дата: 29.09.2017 15:36

Для забезпечення захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та швидкого реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству.

Зі складом оперативного штабу можна ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (http://uprav.ck.minjust.gov.ua).

Чергове засідання оперативного штабу відбудеться у середу 25 жовтня 2017 року об 11.00. Адреса місця розташування : м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244. Номер телефону гарячої лінії : (0472) 33-00-27.

Щотижня мобільні точки доступу з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги у сфері земельних відносин.

На наступному тижні виїзд буде здійснено в такі населені пункти Черкаської області:

02.10.2017 р. - смт Маньківка, вул. Соборна, 14;

04.10.2017 р. - м. Шпола, вул. Лозуватська, 60.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!