Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Відбулася 27 сесія Чорнобаївської районної ради

Переглядів: 133

    9 липня 2018 року в  сесійній залі районної ради за участі голови Чорнобаївської РДА Сергія Джоболди відбулася 27 (позачергова) сесія Чорнобаївської районної  ради.

    На сесію із 34 депутатів прибуло 25 депутатів, які розглянули 7 питань порядку денного. Головуючим було обрано Анатолія Чупруна.

    На початку сесії директор з питань безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Євгеній Лут  інформував присутніх про ситуацію на підприємстві.

    Далі депутати внесли деякі зміни до порядку денного та працювали відповідно до нього.

    Так, депутати внесли зміни до рішення районної ради від 22.12.2017 №22-2/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та до рішення районної ради від 31.03.2016 №5-6/VІІ «Про програму профілактики злочинності в Чорнобаївському районі  на 2016-2020 роки» зі змінами від 11.11.2016.

    Проголосувавши депутати надали дозвіл на демонтаж основних засобів (газових котлів та котельного обладнання) для проведення реконструкції  з централізованого опалення та на списання майна районної комунальної власності.

   Далі було затверджено порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр з відділенням денного перебування дітей з особливими освітніми потребами» Чорнобаївської районної  ради, а також встановлено  надбавку директору Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр з відділенням денного перебування дітей з особливими освітніми потребами» Чорнобаївської районної ради.

 

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

 

 

« повернутися до списку новин