Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання

Переглядів: 540

    26 січня голова райдержадміністрації Сергій Джоболда провів засідання міжвідомчої координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання, де було розглянуто 3 питання:

1. Про створення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

2. Про розгляд та затвердження проекту програми національно-патріотичного виховання молоді у Чорнобаївському районі на 2017 – 2021 роки.

3. Проблеми національно-патріотичного виховання молоді у Чорнобаївському районі та шляхи їх вирішення.

    – Програма базується на основі принципів національної самобутності українського народу, його консолідації навколо спільного майбутнього, захисту незалежності, територіальної цілісності України та формування спільних ціннісних орієнтацій через дієву участь у процесі розбудови Української держави, - зазначив завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Авраменко та чітко окреслив мету, завдання програми, сфери національно-патріотичного виховання, заходи та очікувані результати.

    Під час колективного обговорення голова громадської організації «Гніздечко» Андрій Купчин вніс пропозиції до Програми, відмітив її певні проблеми й недоліки та озвучив шляхи їх вирішення.

    В свою чергу Сергій Джоболда зауважив, що розв’язання проблем Програми реалізується шляхом національної спрямованості, гуманізації виховного процесу, культуровідповідності, полі культурності та соціальної відповідності та запропонував конкретизувати заходи програми.

    По закінченню координаційної ради члени ради вирішили надати пропозиції в 10-ти денний термін та доопрацювати проект програми.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин