Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Дорогі жителі Чорнобаївського району

Переглядів: 89

    Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи цим самим, що її громадяни з особливими потребами не забуті і потребують уваги держави і суспільства.

    Люди з обмеженими можливостями кожного дня, долаючи труднощі, виявляючи стійкість духу та непохитну віру в життя,  своїми успіхами в спорті, науці, мистецтві, громадському житті постійно доводять, що завдяки волі і цілеспрямованості можна досягти успіхів. Разом з тим, як ніхто інший, вони потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба.   

    Тож цей день покликаний звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги.

    Хочу подякувати усім державним і комунальним структурам, службам, громадським організаціям, волонтерам, меценатам  та всім жителям Чорнобаївщини, хто опікується людьми з обмеженими можливостями за милосердя, за людяність, за доброту і небайдужість.

    А людям, які через обставини долі стали обмеженими в своїх фізичних чи інтелектуальних можливостях, бажаю здоров’я, сили духу і віри у краще.
    Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя.

    Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!

 

   Із повагою голова райдержадміністрації С.М.Джоболда

« повернутися до списку новин