Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Чорнобаївщина пам’ятає своїх героїв

Переглядів: 417

      

    15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ої річниці виведення військ з Афганістану в смт Чорнобай  біля пам’ятника  воїнам-інтернаціоналістам, що на Пагорбі Слави,  відбувся мітинг-реквієм за участі заступника  голови районної державної адміністрації Валентини Стилик, заступника голови районної ради Анатолія Нужного, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевого самоврядування, організацій та установ, засобів масової інформації, духовенства  та громадськості району.

     

     Вкотре Чорнобаївщина схилила голови перед світлою пам’яттю п’яти наших земляків, які назавжди залишаються молодими. Журавлиним ключем у вирій відлетіли від нас, нагадуючи про себе небесними зорепадами Олександр Татаровський з Богодухівки, Анатолій Прітченко і Віталій Дяченко  із Степового, Володимир Мироненко з Лукашівки, Борис Гриценко з Малої Бурімки.

   

     Більше ніж чверть віку минуло з часу їх героїчної загибелі, жертовного внеску нашого краю на вівтар примарної перемоги на чужій і далекій землі Афганістану.

   

      Присутні поклали квіти до меморіалу,  вшанувавши пам’ять загиблих у всіх війнах хвилиною мовчання, а настоятель Свято-Варварівської церкви ієрей Іоанн звертаючись до присутніх зазначив, що сьогодні вся громада зібралася для того, щоб помолитися за душі найкращих синів і доньок України, яких вже немає серед нас.

         Вічна їм пам'ять, земля пухом…

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин