Колектив екологічногої просвіти «ЕКОС» здобув Гран-прі на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Дата: 29.03.2018 15:31

27 березня організаторами комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

У конкурсі взяли участь 10 учнівських екологічних колективів області,  які представили  творчі виступи за темою «Раціональне природокористування».

Чорнобаївський район представляли учні Великобурімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - учасники колективу екологічногої просвіти «ЕКОС».

Учасники шкільних колективів області представили конкурсні виступи екологічних агітбригад, які поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, відображаючи проблеми у трагічній, гумористичній, образній та інших формах, агітували за збереження навколишнього середовища, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності, пропагуючи здоровий спосіб життя, прийоми та методи очищення планети Земля від сміття та бруду.

За результатами обласного конкурсу екологічних колективів Гран-прі та право виступати у Всеукраїнському турі конкурса отримала команда «ЕКОС» Великобурімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чорнобаївськоїрайонної ради.

Тож вітаємо їз заслуженою перемогою конкурсантів команди «ЕКОС»: Євгена Волошина, Валентину Завалко, Регіну Корягіну, Дашу Руденко, Дмитра Сороку, Каріну Черепанінець.

Чекаємо на перемогу команди на Всеукраїнському етапі конкурсу  в травні 2018 року у м. Біла Церква.