Вихованців інклюзивно-ресурсного центру привітали з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2018 15:30

19 грудня православні християни відзначають День Святого Миколая, який вважається покровителем дітей. Цього дня з вітаннями та солодкими подарунками до вихованців «Інклюзивно-ресурсного центру з відділенням денного перебування дітей з особливим освітніми потребами» завітав голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда.

Сергій Миколайович привітав дітей із одним із найсвітліших і найрадісніших свят, з приходом якого кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Та побажав отримати у ці новорічні свята якнайбільше подарунків, щирих побажань та яскравих усмішок.

Звертаючись до батьків, він розповів їм про подальші перспективи закладу.

- Чи не найперший інклюзивно-ресурсний центр, який створений відповідно до нових вимог, був саме у нас у районі. Наступного року ми плануємо повністю відремонтувати його приміщення, зробити сучасний заклад з ігровими та спортивними залами, з кімнатами для занять. І ваші діти займатимуться в тих умовах, на які вони заслуговують. Ми вже розробили проект реконструкції. Тож давайте спільно втілимо цю мрію в реальність, щоб уже влітку діти мали оновлене приміщення, - зазначив Сергій Миколайович.

Для вихованців закладу підготували святкове дійство, в якому був і квест із пошуками подарунків, і виступи аніматорів, і Святий Миколай, який відзначив кожного а його заслуги. Усі учасники декламували вірші, співали пісні та щиро раділи святу.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації