Черкащина відправила гуманітарну допомогу в Авдіївку, – очільник області

Дата: 02.02.2017 15:28

Перший вантаж гуманітарної допомоги від Черкащини вирушив до Авдіївки напередодні ввечері. Про це повідомив очільник області Юрій Ткаченко. Він подякував черкащанам за небайдужість.

Область відправила до міста, постраждалого від обстрілів бойовиків, теплі речі, ковдри, засоби гігієни та харчі. А також генератори, устаткування для енергоживлення та дизпаливо.

– Наш вантаж уже прибув до Авдіївки, – зауважив голова Черкаської ОДА. – Наразі готуємо нові. До потреб додалися будівельні матеріали. Черкащина завжди готова прийти на допомогу. Так і має бути, бо ми – єдина країна. І тільки разом переможемо.

Координаторами зі збирання гуманітарної допомоги є місцеві адміністрації та районні відділення Товариства Червоного Хреста України.