Про безпеку на воді під час святкування «Водохреща»

Дата: 15.01.2019 15:27

У зв’язку з національною традицією святкування 19 січня свята Водохреща, що передбачає масовий рух поблизу води, зростає загроза загибелі людей.

З метою забезпечення безпечного відпочинку під час святкування «Водохреща», рятувальники просять дотримуватися правил поведінки на льоду:

• дорослим не допускати випадків відпочинку дітей без нагляду, особливо в невстановлених та непристосованих для відпочинку місцях;
  • під час руху по льоду слід звертати увагу на його поверхню, обходити небезпечні ділянки та місця, покриті товстим шаром снігу;
  • під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку.

Перед зануренням зробіть фізичні вправи для розігріву м’язів.

Не пірнайте та не стрибайте у воду.

Потрібно заходити повільно та обережно, не занурюючись з головою.

Перебувати у воді дозволяється лише кілька секунд.

Щоб не впасти та не отримати травми чи забоїв, необхідно одягати взуття на неслизькій та рельєфній підошві.

Щоб уникнути переохолодження візьміть з собою рушник чи ковдру. Після занурення обітріться, одягніться в теплий одяг та випийте гарячого чаю.

Виконуйте ці застереження, дотримуйтесь простих правил та рекомендацій і життя ваше, особливо дітей, рідних та близьких буде в безпеці.

За інформацією Чорнобаївського сектору

УДСНС України в Черкаській області