Видаєш друкований засіб масової інформації? Не забувай про розміщення вихідних даних у кожному випуску!

Дата: 11.03.2019 15:24

Відповідно до статті 32 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» у кожному випуску друкованого засобу масової інформації повинні міститися такі вихідні дані: 1) назва видання;                                                                                                                   2) засновник (співзасновники);                                                                                                         3) прізвище та ініціали редактора (головного редактора);                                                            4) порядковий номер випуску і дата його виходу в світ; 4-1) прізвище та ініціали особи, відповідальної за випуск відповідного номера видання;                                                                         5) індекс видання, розповсюджуваного за передплатою;                                                                6) тираж;                                                                                                                                            7) ціна або помітка «Безкоштовно»;                                                                                                8) адреси редакції, видавця, друкарні;                                                                                            9) серія, номер і дата видачі свідоцтва про державну реєстрацію;                                         10) видавець (співвидавці).

Розповсюдження продукції друкованого засобу масової інформації без вихідних даних забороняється.