25 жовтня заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик здійснила виїзний прийом громадян в Мельниківській територіальній громаді

Дата: 25.10.2017 15:21

Під час проведення прийому Валентина Стилик разом з сільським головою Антоніною Кулик та головним лікарем комунального закладу «Чорнобаївський центр  первинної медико-санітарної  допомоги» Чорнобаївської районної ради Любов’ю Тарасенко обговорили перспективи об’єднання Іркліївської та Мельниківської  територіальних громад.

Заступником голови райдержадміністрації проведено огляд  соціальної сфери села.  Валентина Стилик разом з Любов’ю Тарасенко та Антоніною Кулик  відвідали Мельниківську лікарську амбулаторію, побували в щойно відкритому філіалі аптеки «Ваше здоров’я». Було відмічено, що філіал аптеки заключив договір з комунальним закладом «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської районної ради на реалізацію ліків по державній програмі «Доступні ліки».

Також Валентина Борисівна побувала в Мельниківському НВК, де оглянула реконструйовану газову котельню. На реконструкцію котельні витрачено 260 тис грн з районного бюджету.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації