Проведення перевірок закладів харчування та роздрібної торгівлі в селах Ревбинці та Придніпровське

Дата: 21.06.2018 11:19

20 червня  робочою групою райдержадміністрації з проведення перевірок закладів харчування та роздрібної торгівлі продуктами харчування щодо дотримання санітарного, трудового та податкового законодавства проведено перевірку 2 закладів торгівлі у селі Ревбинці.

В магазині ПП Хімінець працівник працевлаштований згідно чинного законодавства,  медична книжка в наявності, але медичний огляд пройдено не в повному обсязі. В наявності якісні посвідчення  та  інша супровідна документація  на харчові  продукти. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено.  Не дотримано товарне сусідство у холодильниках, риба та напівфабрикати без відповідного етикування.

В магазині  ПП Буряк під час перевірки відсутні реєстраційні документи. Відсутнє товарне сусідство, риба та напівфабрикати без відповідного етикування, без зазначення строку придатності. Відсутні якісні посвідчення  та  інша супровідна документація  на харчові  продукти. Здійснювався продаж підакцизних товарів без касового апарату.

В магазині  ПП Погоріла в селі  Придніпровське під час перевірки відсутні реєстраційні документи. Відсутні якісні посвідчення  та  інша супровідна документація  на харчові  продукти. Відсутнє товарне сусідство, риба та напівфабрикати без відповідного етикування, без зазначення строку придатності. Виявлені продукти з простроченими термінами реалізації. Здійснювався продаж підакцизних товарів без касового апарату. Продавець офіційно не зареєстрований – перебуває на стажуванні, медична книжка відсутня.

В магазині ПП Іванова забезпечено зберігання продуктів, відповідно до санітарних вимог, на всі продукти є в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено. Працівник працевлаштований згідно чинного законодавства,  медична книжка в наявності.

За результатами перевірки складено акти та надано рекомендації для усунення недоліків.

За інформацією відділу економіки райдержадміністрації