На автозаправних станціях, які працювали без дозвільних документів, вилучено на 1,8 млн. грн. пального

Дата: 09.07.2019 15:14

За повідомленням оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області в рамках проведення операції «Акциз-2019» співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаської області встановили підприємство, яке на власних АЗС зберігало і продавало пально-мастильних матеріали (дизельне паливо та бензин) без відповідних дозвільних документів.

Такими діями підприємство порушило вимоги ст. 3 та ст. 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

За результатами оглядів, проведених на АЗС, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 61 тонну 806,77 літрів товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи (дизельне паливо та бензин) на суму 1 млн. 822 тис. 836,52 грн.

Проводяться подальші перевірочні заходи.