Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Голова райдержадміністрації Сергій Джоболда провів робочі поїздки в Москаленківську та Вереміївську територіальні громади

Переглядів: 358

    Сьогодні, 2 серпня голова райдержадміністрації  Сергій Джоболда провів робочі поїздки  в Москаленківську та Вереміївську територіальні громади.

    Завдяки сприянню народного депутата Верховної Ради України Дубневича Богдана Васильовича з державного бюджету в 2017 році виділено 500 тис грн. За ці кошти буде проведено побудову модульної котельні для опалення Москаленківського сільського будинку культури, що дасть змогу повноцінно використовувати в осінньо-зимовий період відремонтовані спортивний зал та приміщення будинку культури для занять спортом та художньою самодіяльністю молоді та жителів різних вікових категорій Москаленківської територіальної громади.

    Також за сприяння Богдана Васильовича в минулому році було замінено вікна на металопластикові  в Москаленківському НВК.

    Сергій Джоболда спільно з проектувальною організацією та підрядником оглянули місце побудови модульної котельні та обговорили порядок проведення робіт з її побудови.

    У Вереміївській територіальній громаді Сергій Миколайович провів робочу зустріч з сільським головою Наталією Казидуб. В ході зустрічі було обговорено стан функціонування закладів соціальної сфери   територіальної громади та шляхи вирішення проблемних питань. Зокрема обговорено питання проведення ремонту сільського водогону.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин