Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Увага! Незаконне вирубування деревини

Переглядів: 426

   

    1 липня 2017 року на території Чорнобаївської селищної ради, Богодухівської, Красенівської, Привітненської, Франківської та Хрестителівської сільських рад відбулося стихійне лихо: буревієм, зі  швидкістю вітру близько 120 км за годину, було  повалено та пошкоджено дерева на землях державної власності.

       Використовуючи ситуацію, деякі спритники розпочали заготівлю деревини для власних потреб, не маючи на це дозволу.    

   У зв'зку з цим органами державної влади, місцевого самоврядування, відділенням поліції, громадською організацією "Самооборона" та громадськими активістами проводяться заходи по недопущенню несанкціонованої вирубки дерев, заготівлі деревини, виявленню осіб, які порушують законодавство.

    Районна державна адміністрація повідомляє, що згідно статті 105 Лісового Кодексу України, порушення лісового законодавства тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність відповідно до закону та  звертається до всіх жителів району, у разі виявлення випадків самовільної заготівлі деревини повідомляти Чорнобаївське  відділення поліції за телефоном 102, або місцеву селищну чи сільську раду.

         Нагадуємо, що дерева, пошкоджені буревієм будуть направлені для потреб закладів соціальної сфери та незахищених верств населення.

                                                                                              Райдержадміністрація« повернутися до списку новин