Відбулось засідання комісії районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини

Дата: 23.11.2017 15:11

23 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини.

На порядок денний проведення засідання комісії виносилося 2 питання: про невиконання батьківських обов’язків громадянами відносно неповнолітньої доньки; про надання згоди на укладання договору про припинення права на аліменти для малолітньої дитини у зв’язку з набуттям ним права власності на нерухоме майно.

По першому питанню керуючись пунктом 2 статті 151, 257, 258 Сімейного кодексу України, за згодою матері та бабусі було прийняте рішення після завершення медичного лікування дитини повернути неповнолітню дитину в сім’ю бабусі по лінії батька.

По другому питанню  керуючись ч. 1 ст. 190 Сімейного кодексу України, захищаючи житлові права та інтереси неповнолітніх, служба у справах дітей вирішила за доцільне задовольнити прохання заявника, оскільки за згодою матері дитини, в рахунок аліментів батько має намір передати у власність 1/2 житлового та земельну ділянку, на ім’я неповнолітнього сина.

За результатами розгляду питань надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав та інтересів дітей.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян