«Інвестиція у здоров’я черкащан», – обласний керманич про нове відділення гемодіалізу у Смілі

Дата: 17.09.2018 14:07

20180914_112213

Хворі на ниркову недостатність Смілянщини та прилеглих районів отримуватимуть життєво необхідне лікування максимально близько до дому. У Смілі на базі міської лікарні ім. Т. Г. Шевченка відкрили філію відділення нефрології та діалізу Черкаської обласної лікарні.

20180914_112200 (1)

20180914_112050

Тут встановили 10 сучасних апаратів «Фрезеніус», систему очищення води та подбали про всі стандарти якості. У відділенні амбулаторно лікуватимуть 26 пацієнтів. Відкриття цієї філії стало можливими завдяки державно-приватному партнерству. ДП «Діасервіс Плюс» інвестувало сюди понад 12 млн грн.

20180914_111327

– Раніше такі пацієнти змушені були з усієї області тричі на тиждень з’їжджатися до Черкас для діалізу, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Кілька років тому ми визначили пріоритет: таку допомогу, причому якісну, хворі на ниркову недостатність повинні отримувати максимально близько до дому. І крок за кроком його втілюємо, залучаючи весь можливий ресурс, зокрема й інвесторів. Спершу ми осучаснили відділення обласної лікарні. Потому відкрили його філії в Умані, Золотоноші та Звенигородці. Тепер і у Смілі. Я дав завдання фахівцям проаналізувати нинішню потребу, оскільки, на жаль, із кожним роком маємо збільшення хворих, які потребують діаліз.

20180914_112002

Натепер в області лікують методом гемодіалізу майже 300 пацієнтів.