На Чорнобаївщині відновлено енергопостачання

Дата: 27.06.2017 15:06

23 червня внаслідок несприятливих погодних умов було відключено об’єкти електричних мереж в деяких населених пунктах району.

Найбільших збитків було завдано населеним пунктам Лукашівської сільської ради. Негодою було поваляно дерева, зірвано дахи житлових та не житлових споруд, порвано дроти.

Аварійними бригадами Чорнобаївського РЕМ до другої половини наступного дня проведено роботи по відновленню електропостачання в напрямку Красенівської та Лукашівської територіальної громади.

Голова райдержадміністрації Сергій Джоболда здійснив виїзд до Лукашівської та Новоукраїнської територіальних громад, де  ознайомився із наслідками стихії. За результатами виїзду очільник відмітив оперативну роботу працівників Чорнобаївського РЕМу, а також налагоджену співпрацю  директора ПСП «Нива» Валентини Гонтар та голови Лукашівської сільської ради Миколи Ратушного, завдяки яким було виконано роботи по ліквідації наслідків негоди.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації