«Підвищення рівня цивільного захисту на Черкащині – на постійному контролі», – Юрій Ткаченко

Дата: 17.09.2018 14:05

20180914_151839

Автопарк черкаських рятувальників поповнився новою технікою. Ідеться про пересувний пункт управління. Його презентували під час урочистостей до Дня рятівника.

20180914_160100

Як наголосив голова Черкаської ОДА, питання підвищення рівня цивільного захисту на Черкащині перебуває на постійному контролі обласної влади. Він подякував колективу обласного управління ДСНС за продуктивну співпрацю.

20180914_160209

– Система цивільного захисту області діє злагоджено та результативно, – наголосив Юрій Ткаченко. – Це ми бачимо щоразу під час надзвичайних ситуацій та їхнього запобігання. Буревії минулого літа, пожежі на торфовищах, зимова негода – це все було нашим спільним тестом. І вважаю, що ми його успішно склали. Водночас виконання всіх цих важливих завдань неможливе без сучасної техніки. Пересувний пункт управління був якраз однією з нагальних потреб. На його придбання спрямовано кошти з обласного та державного бюджетів. Загалом понад 1 млн грн. Що приємно: цей пересувний пункт – робота місцевого підприємства.

Нагадаємо, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко є керівником цивільного захисту області.