Турнір з боксу «Патріот»

Дата: 29.11.2017 15:05

За кошти обласного бюджету  для Чорнобаївського району придбано професійний боксерський ринг, який встановлено у спортзалі Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.  Завдяки новому рингу   та підтримці районної державної адміністрації, відділу освіти 26 листопада стало можливим проведення  відкритого турніру з боксу «Патріот», метою  якого є популяризація та пропаганда боксу серед дітей та молоді,  підвищення спортивної майстерності юних боксерів. Змагання проводилися відповідно чинних правил Федерації боксу України.

Учасників турніру привітали начальник відділу освіти Раїса Піддубна та військовий комісар Чорнобаївського РВК ВасильТкаченко. Ініціатором проведення турніру став керівник  гуртка «Бокс» районного Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради - тренер Олександр Воробйов.

У змаганнях взяли  участь юні боксери з міста Лубни -  команда «Січ»,  міста Світловодськ  - команди «Легіон» та  «Атлант»,  міста Глобино – команда «Атака»,  міста Золотоноша  - команди «Центуріон» і «Мойтай» та команда «Єдельвейс» із Чорнобаю.

Учасники  команди «Едельвейс» (керівник Олександр Воробйов ) - Сергій Голиш, Богдан Перепелиця, Владислав Науменко, Назар Моляка, Ярослав Бреус,  Дмитро Стельмах, Максим Чіпа, Назар Кукса, Богдан Олексієнко показали найкращі результати  турніру у різних вагових категоріях.

Переможці турніру отримали грамоти, кубки та медалі.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації