Кращі колективи та окремі виконавці Чорнобаївщини продемонстрували свої таланти

Дата: 03.04.2018 15:04

30 березня у Чорнобаївському районному Будинку культури відбувся творчий звіт кращих аматорських колективів та окремих виконавців Чорнобаївщини «Без пісні нема України, без пісні народу нема».

На початку заходу виступила начальник відділу культури і туризму Чорнобаївської РДА Світлана Шаповал, яка розповіла про роботу клубних установ Чорнобаївщини, згадала активних учасників художньої самодіяльності,  їхній внесок у культурне життя району, подякувала їм за пропагування традицій Чорнобаївщини на конкурсах різних рівнів та великі досягнення в сфері культури. Світлана Станіславівна наголосила, що завдяки фінансуванню з районного бюджету та підтримці депутатів районної, селищної та сільських рад, керівників місцевих сільськогосподарських підприємств та приватних підприємців заклади культури на Чорнобаївщині продовжують функціонувати на належному рівні. А колективи, окремі виконавці та майстри народної творчості мають можливість брати участь у фестивалях та конкурсах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Серед останніх досягнень вона відзначила відновлення роботи хорового колективу Хрестителівського СБК, що стало можливим із прийняттям на роботу молодих талановитих працівників та музикантів Сергія Тригуба і Сергія Іващенка. Крім того, при районному Будинку культури організовано вокально-інструментальний ансамбль, керівником якого став Віктор Соська. На завершення керівник відділу культури побажала всім глядачам гарного перегляду, а учасникам концерту – вдалого виступу.

У програмі свята взяли участь більше 20 талановитих колективів та кращих виконавців Чорнобаївського району. Гості заходу мали змогу насолодитися виступом народного аматорського ансамблю бандуристів дитячої школи мистецтв (керівники Тетяна Танцюра та Лариса Райман), вокального чоловічого дуету Крутьківського СБК (солісти Андрій Строгуш та Тарас Лупій), аматорського хорового колективу Хрестителівського СБК (керівник Сергій Тригуб, солістка Лідія Дехнич), аматорського вокального чоловічого ансамблю Хрестителівського СБК (керівник Сергій Тригуб), вокально-інструментального ансамблю Чорнобаївського РБК (керівник Віктор Соська, солісти Олександр Двірний, Анатолій Ляпкало та Юрій Онищенко), аматорського естрадно-духового ансамблю Великоканівецького СБК (керівник Павло Лещенко, соліст Роман Ковба), народного аматорського жіночого ансамблю «Берегиня» Великоканівецького СБК (керівник Юрій Пащенко), народного аматорського хорового колективу Великоканівецького СБК (керівник Галина Фурса, солістка Тетяна Клименко), інструментального ансамблю Чорнобаївського СБК, аматорського вокального жіночого ансамблю «Суляни» Лящівського СБК (керівник Микола Завалко), народного аматорського хорового колективу РБК (керівник – Заслужений працівник культури України Борис Камінський, керівник оркестру Сергій Свиденко, солісти Антоніна Черниш та Юрій Онищенко), народного аматорського хорового колективу ветеранів «Житограй» Чорнобаївського селищного БК (керівник – Заслужений працівник культури України Василь Нестеренко, соліст Віктор Войцях), аматорського хорового колективу Лихолітського СБК (керівник Іван Бабак), народного аматорського духового оркестру Староковрайського СБК (керівник Аркадій Однодворцев, солісти Микола та Юрій Стеценко), аматорського фольклорного колективу «Срібне веретено» Степівського СБК (керівник Світлана Депутат), народного аматорського фольклорного колективу «Веселі молодички» Богодухівського СБК (керівник Тамара Черевань), народного аматорського фольклорного колективу «Криниця» Лящівського СБК (керівник Надія Колесник), аматорського фольклорного колективу «Криниченька» Малоканівецького СК (керівник Катерина Ніценко), аматорського фольклорного колективу «Господиня» Ревбинського СБК (керівник Галина Орел), народного аматорського фольклорного колективу «Степовичка» Придніпровського СБК (керівник Катерина Жицька) та вокального мішаного ансамблю Васютинського СБК (керівник Іван Коробка).

Цікавою музичною композицією радували всіх присутніх солісти Віталій Кононенко (Малобурімський  СБК) та Владислав Шульга (Жовнинський СБК). Позитивні емоції та захоплення від глядачів отримали  вокальне тріо Григорій Канівець, Олександр Ражепа та Вадим Канівець (Вереміївський СБК) та вокальний дует Ольга Ворона і Віктор Перехрест (Великобурімський СБК). Аркадій Однодворцев (Староковрайський СБК) подарував усім присутнім мальовниче соло на трубі. Танцювальний колектив Москаленківського СБК (керівник Вікторія Овчіннікова) та колектив «Мальви» Чорнобаївського СБК (керівник Тетяна Зубенко) показали глядачам справжню майстерність та запальний настрій своїми красивими постановками.

Мальовнича сцена в національному, українському стилі, оформлена молодим спеціалістом, художником районного будинку культури, Софією Зубенко, додала до святкового дійства відчуття патріотизму та незабутні враження.

– Нехай завжди живе українське мистецтво! Хай на весь світ звучать українські величні пісні та прекрасні мелодії! Хай в мирі та злагоді живе Чорнобаївщина та наша рідна ненька Україна, – побажала всім присутнім ведуча заходу Світлана Палій.

На завершення концерту талантів Чорнобаївщини глядачі подякували всім його учасникам шквалом оплесків та гучними вигуками «Браво».

За інформацією відділу культури і туризму

районної державної адміністрації