Робочою групою райдержадміністрації проведено перевірку закладів харчування та роздрібної торгівлі продуктами харчування у селі Велика Бурімка

Дата: 11.01.2018 15:04

З метою недопущення масових харчових отруєнь, які мали місце в районі, збереження здоров’я і життя людей, соціальної захищеності найманих працівників, робочою групою райдержадміністрації 10.01.2018 року проведено перевірку закладів харчування та роздрібної торгівлі продуктами харчування у селі Велика Бурімка, щодо дотримання санітарного, трудового та податкового законодавства. В ході перевірки перевірено 4 заклади.

В магазині-кафе «Шарм» Кузьменко О.М. та кафе гозпрозрахункового кооппідприємства забезпечено зберігання продуктів, відповідно до санітарних вимог, на всі продукти є в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено. Приміщення закладів в належному санітарному стані. Медичні огляди працівники пройшли.

Магазин-кафе «Гостинний двір» Руденко О.С. потребує впорядкування зберігання продукції в морозильних камерах, забезпечення дезінфікуючими засобами. Виявлено  продукцію з простроченим терміном реалізації. Медичні книжки відсутні.

Найбільше недоліків виявлено в магазині  «Продукти» Загоровської Є.С., в якому не було в наявності супровідних документів на швидкопсуючі продукти, порушені правила товарного сусідства в морозильних камерах. В торговому залі продукція зберігається на підлозі. Не впорядковане зберігання особистого одягу та спецодягу продавця. Підсобне приміщення потребує впорядкування. Виявлена продукція з простроченими термінами реалізації. Медичний огляд працівником не пройдений.

При проведенні перевірок робоча група не змогла оглянути магазин Кулика А.А.

За результатами перевірки складено акти та надано рекомендації для усунення недоліків до 1 лютого 2018 року.

В разі невиконання рекомендацій, питання щодо дотримання вимог законодавства власниками закладів буде розглянуто на координаційній раді райдержадміністрації з питань діяльності у сфері захисту прав споживачів, якості, товарів робіт та послуг і рекомендовано на першочергове проведення перевірок після зняття мораторію на  перевірки.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян