Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Здійснено виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації

Переглядів: 206

    З метою поглибленого вивчення та вирішення існуючих проблем територіальних громад, покращення роботи об’єктів інфраструктури, надання консультативної допомоги населенню району голова районної державної адміністрації Сергій Джобода  провів на території Веселохутірської  сільської ради.

    Разом з сільським головою Світланою Наконечною Сергій Миколайович обговорили питання відкриття нового автобусного маршруту Чорнобай – Веселий Хутір та пільгового  перевезення населення. Так з бюджету сільської ради на пільгове перевезення було виділено  1 тис. грн. На місяць, з яких використовується 800 грн.

    Далі очільник району спільно з сільським головою ознайомилися з роботою фельдшерсько-акушерського пункту та відвідали Веселохутірський навчально-виховний комплекс, де оглянули харчоблок, який потребує капітального ремонту. На разі з бюджету сільської ради вже виділено 200 тис. грн. на ремонт харчоблоку приміщення НВК.

    В ході робочої поїздки голова райдержадміністрації відзначив роботу місцевого маркету «Квіточка» ФОП Гладкий, в якому створено належні умови як для працівників, так і для відвідувачів закладу, помірні ціни на продукти харчування.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

 

« повернутися до списку новин