Спортсменка Чорнобаївської ДЮСШ - срібна призерка Чемпіонату України з дзюдо

Дата: 25.06.2018 14:54

У Києві  з 6 по 8 червня 2018 року розіграли медалі  чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років з дзюдо. Глядачі отримали широку палітру вражень - боротьбу світла й тіні у поєдинках, емоції спортсменів і їхніх палких шанувальників, яскраві фарби та проникливі ноти урочистого відкриття змагань.

Національна першість зібрала майже 550 учасників із 24 регіонів нашої держави. Змагання проходили на чотирьох татамі під дахом добре знайомого дзюдоїстам легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Спортсменка  Чорнобаївської ДЮСШ - Аня Матюша  з Ірклієва ( у ваг. кат. до 52 кг) змогла дійти до фіналу, перемігши чотирьох сильних суперниць з Києва, Сум, Одеси та Запоріжжя. Лише у фіналі, на додатковому часі, поступилась спортсменці з Одеси. У підсумку у Ані Матюші друге місце. Вітаємо срібну призерку  Чемпіонату України та її тренера – Юрія Рамазанова з перемогою.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації