13 березня голова райдержадміністрації Сергій Джоболда здійснив виїзний прийом з особистих питань громадян в Тимченківській територіальній громаді

Дата: 13.03.2018 14:53

Під час прийому  жителями Тимченківської  громади піднімалися питання  виділення землі в межах сільської ради та  оплати за оренду земельних паїв.

Також на прийом до голови райдержадміністрації прибули жителі села Вереміївка, з приводу реконструкції закладу дошкільної освіти Вереміївського НВК.

Мешканці обох населених пунктів озвучили проблеми в громадах, які їх турбують.

В цей же день очільник району спільно із жителями Вереміївки та сільським головою Наталією Казидуб відвідав Вереміївський НВК, де оглянув умови перебування дітей в установі. – Сьогодні питання охоплення дошкіллям місцевих дітей, незважаючи складну суспільно-політичну ситуацію, що склалася в державі, є надзвичайно важливим, тому ми всі разом із районною радою,  сільським головою, керівником місцевого господарства повинні зробити все можливе, щоб створити відповідні умови для майбутніх вихованців закладу дошкільної освіти села Вереміївка, адже садочок є важливим соціальним об’єктом для всієї громади, – зазначив Сергій Джоболда.

Жовнинський НВК

Окрім того, керівник району обговорив із сільськими головами актуальні питання життєдіяльності Тимченок та Вереміївки та шляхи позитивного їх вирішення, а також  ознайомився із роботою  Тимченківського та Жовнинського НВК.

За результатами виїзного прийому кожне із звернень громадян взято під особистий контроль та надано відповідні рекомендації.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації