«Технік-електрик» - корисна професія на ринку праці

Дата: 23.09.2018 14:52

Кожна професія цінна та потрібна. В умовах ринкової економіки  особливої актуальності набула професія технік-електрик. Електрика - сукупність явищ, у яких виявляється існування, рух і взаємодія заряджених часток. Ще в VI столітті до н.е. люди відкрили, що тіла можуть бути приведені в особливий стан - наелектризовані. Цей факт описав грецький філософ Фалес Мілетський.

Професія "Технік-електрик" по предмету праці відноситься до типу –«людина-техніка». За характером праці є професією виконавського класу. Сьогодні професія технік-електрик – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у техніках-електриках постійна.

Саме таку професію має Юрій Мельніченко, який з 2014 року приїхав на свою батьківщину з  Попаснянського району, Луганської області в зв’язку з ситуацією на Сході. Маючи досвід роботи за цією професією вирішив пройти  стажування в ПСП «Нива», адже вважає, що чим більше людина знає - тим більше може, а працювати техніком-електриком може лише той, хто готовий вдосконалюватися, щоб своєю працею приносити користь людям.

За інформацією відділу надання соціальних послуг

Чорнобаївської районної філії Черкаського ОЦЗ