Найпопулярніші вакансії осені Чорнобаївщини

Дата: 24.09.2018 14:48

Осінь  щедра врожаєм і працею, тому на Чорнобаївщині  популярними та необхідними залишаються робітничі професії.

Збір, транспортування кукурудзи, насіння соняшника, в подальшому буряка потребують достатню кількість досвідчених працівників. Протягом вересня роботодавці району, зокрема сільськогосподарські товариства та підприємства, фермерські господарства, до Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості подали такі актуальні вакансії: водії автотранспортних засобів, слюсарі з ремонту технологічних установок, лаборанти, кухарі.

В топі популярних залишаються вакансії на місцеве підприємство “ІМПЕРІАЛ ПЛЮС”, а саме: апаратники згущення молока, приймальники сировини, лаборанти біологічних досліджень. Продукція підприємства користується попитом у споживачів України, розширення можливостей підприємства сприяє зайнятості населення регіону.

Не можна залишити поза увагою підготовку до зими, опалювального сезону. Розгалуджена мережа навчальних та медичних закладів Чорнобаївського району, як одного з найбільших в Черкаській області, потребує достатню кількість операторів котелень і кочегарів. Тому ці вакансії першість серед популярних набудуть у жовтні.

Чорнобаївщина славна людьми праці, робота яких має цінуватися кожним у щоденному житті. Працівники Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводять заходи щодо якнайшвидшого працевлаштування фахівців своєї справи.

За інформацією Чорнобаївської районної філії

Черкаського обласного центру зайнятості