Проведено нараду з правоохоронними органами

Дата: 11.04.2017 14:42

10 квітня голова райдержадміністрації Сергій Джоболда провів нараду з правоохоронними  органами за участі заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик, начальника Чорнобаївського відділення поліції ГУНП в Черкаській області Богдана Олійника, заступника керівника Золотоніської місцевої прокуратури, юриста І класу Олександра Чумаченка, голови громадської ради при Чорнобаївській райдержадміністрації Анатолія Гички, завідувача сектору цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами (запобігання та виявлення корупції) Вадима Рудянчука та представників громадської ради Чорнобаївського району.

На нараді розглядалися питання несанкціонованого вилову риби, неконтрольованого випилювання лісових насаджень та вапалювання сухої трави, внаслідок чого збіднюється видовий склад рослинного і тваринного світу, випалювання призводять до помітного зниження родючості ґрунту, а також питання нецільового розорювання сільськогосподарських угідь в межах району.

Розглянувши проблемні питання та детально обговоривши хід їх вирішення учасники наради вирішили продовжити роботу по виявленню правопорушень пов’язаних з виловом риби під час нересту; провести роботу з координації дій між обласним і районним відділом поліції, громадських інспекторів рибоохорони та громадськими організаціями; залучати до проведення даних заходів громадські організації та волонтерів.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян