Чорнобаївщина долучилась до акції озеленення

Дата: 13.04.2017 16:41

Сьогодні,13 квітня, проходила   акція озеленення та відновлення парку в селі Скородистик.

Іркліївською сільською радою було прийнято рішення продовжити життя   старому парку, який ще пів сторіччя назад  був окрасою села. Для цього було організовано суботник із упорядкування та озеленення території  парку, під час якого вивезено сміття  та  за  погодження з екологічною Держекоінспекцією випиляно старі,  сухі дерева.

Учні та викладачі  Іркліїівського ліцею, Іркліївської та  Скородистицької загальноосвітніх шкіл висадили  в Скородистицькому парку близько 700 саджанців. У заходах взяли  участь голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, сільський голова Іркліївської територіальної громади Іван Поїздник, головний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області Сергій Талан,  депутат обласної ради Микола Пошиваник.

Завдячуючи начальнику  Держекоінспекція у Черкаській області Сергію Поліщуку були привезені  саджанці дуба та липи.

До  акції долучились представники громадського формування «Еко-захист» - Іркліївських рибалок любителів, Громадської ради при райдержадміністрації, учасники АТО. Водою для поливу саджанців забезпечило підприємство «Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб».

Представники ГО  «Іркліївська Спілка ветеранів АТО» разом із школярами заклали Алею пам’яті.

Приємно, що навіть маленькі мешканці Іркліївської громади саджали майбутній парк.

Хочеться висловити подяку всім, хто долучився до такої доброї справи по благоустрою територій громади. Саме таке практичне спілкування з природою формує у школярів навички природокористування та  любов до рідного краю.

За інформацією  відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації