В Іркліївській об’єднаній територіальній громаді налагоджено систему реагування на надзвичайні ситуації

Дата: 19.02.2018 14:39

16 лютого представник Управління ДСНС України у Черкаській області, підполковник служби цивільного захисту Іван Шаповал та начальник Чорнобаївського РС майор служби цивільного захисту Олександ Полубєхін зустрілися з головою Іркліївської обєднаної територіальної громади Іваном Поїзником та інспектором з охорони праці Анною Ярошенко.

Представниками ДСНС було надано методичні рекомендації щодо організації та забезпечення пожежної безпеки на території ОТГ. Особливу увагу під час наради було приділено створенню на території об’єднаної територіальнї громади Центру безпеки громадян та створення волонтерського руху.

Голова ОТГ Іван Поїздник, в свою чергу, розповів про нагальні потреби та перші кроки, які вже роблять. В ході робочого візиту представники громади повідомили фахівцям ДСНС про наміри тривалої спільної співпраці та підтримки.

За інформацією Чорнобаївського РС Управління

ДСНС України у Черкаській області