Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

На Чорнобаївщині пройшли урочисті заходи до Дня Державного прапора

Переглядів: 346

    Напередодні найвизначнішого свята українського народу – Дня незалежності України – відзначається День Державного Прапора України. З цієї нагоди в смт Чорнобай відбулися урочистості, в яких взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Джоболда, заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, депутат обласної ради Микола Пошиваник, голова Чорнобаївського громадського формування «Народна самооборона» Анатолій Гичка та учнівська молодь.

    Захід проходив в куточку селища, де юне покоління Чорнобаївщини зобразили малюнки, присвячені  подіям  на Майдані та захисникам України, в рамках районного проекту «Свобода».

    – Під синьо-жовтим прапором сьогодні ми здобуваємо перемоги в праці, спорті, навчанні і на передовій. Синьо-жовтий прапор став символом єднання, гідності та незалежності України. Не випадково поряд з державним стягом України майорить прапор Євросоюзу, вказуючи нам на європейський напрямок розвитку України. Хочу вірити, що цей рік стане останнім роком випробувань в історії нашої незалежної держави і на нашу землю прийде мир, - сказав Сергій Джоболда та побажав присутнім щастя, добробуту, здоров’я, успіхів у навчанні та праці.

    Анатолій Гичка висловив вдячність всім, хто взяв участь у районному проекті та зазначив, що саме сьогодні на Схід буде відправлено черговий вантаж та 100 прапорів України підписаних від Чорнобаївського краю.

    По закінченню заходу учнівська молодь підписала стяг України, який буде передано у першу танкову бригаду на Схід України.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин