Шановні працівники медичних закладів Чорнобаївщини !

Дата: 14.06.2019 14:38

Вітаю вас з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.

Це свято лікарів, медичних сестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів, всіх тих, хто клятвою Гіппократа покликаний  віддавати часточку себе задля ближнього. Немає місії благороднішої, ніж повернути хворому радість одужання, і немає місії відповідальнішої, бо в руках лікаря – життя людини.

Милосердя й чуйність визначили ваше покликання, а самопожертва й вірність обраному шляху стали невід’ємними складовими щоденної роботи.      Ми цінуємо вашу високу компетентність, професійність, вміння долати всі труднощі і робити часом неможливе в боротьбі з недугами.

Хочу висловити всім Вам безмежну вдячність за щиру душевну турботу і співпереживання,  за світлий розум, золоті руки, гарячі серця, сповнені любові до людей.

Впевнений, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока інтелігентність, працьовитість і професійність будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо нашої Чорнобаївщини.

Щастя вам, наснаги, злагоди та успіхів у вашій благородній справі! Нехай у вашому домі завжди панує мир, у серці – доброта, а кожна мить життя надихає на нові звершення.

Із повагою голова райдержадміністрації  С.М.Джоболда