Про використання державних коштів на Чорнобаївщині. Ремонт закладів освіти

Дата: 20.10.2017 14:35

Заміна вікон в Крутьківському НВК

Відремонтована кухня в Скородистицькій ЗОШ І-ІІ ступенів

Виконання заходів програми економічного і соціального розвитку Чорнобаївського району проводиться за рахунок коштів з різних джерел фінансування.

Значною допомогою  в реалізації завдань  цієї програми  є кошти з державного бюджету – субвенція на покращення соціально-економічного становища району.

Так, за ініціативи та сприяння депутата Верховної ради Володимира Зубика  виділено  5 млн  674800 грн  державних коштів, з яких 1 млн 852190 грн вже використано  на реконструкцію та капітальні ремонти  об’єктів  соціальної сфери району.

Частину з цих коштів було спрямовано на  ремонтні роботи  в закладах освіти.  На проведення капітальних ремонтів із заміною вікон та дверей в цих закладах використано кошти в сумі 848 тисяч 653 грн, а саме капітальний ремонт    Степівського НВК обійшовся на суму  - 48 тис грн; Крутьківського НВК -  61 тис 799 грн; Лукашівського НВК - 89 тис  730 грн; Васютинського НВК  - 61 тис 799 грн; Кліщинського НВК - 46 тис 348 грн; Тимченківського НВК - 77 тис 999 грн; Лихолітського НВК - 8тис 900 грн; Малоканівецького НВК - 46 тис 350 грн; Малобурімської ЗОШ І - III ст. - 61 тис 800 грн, Староковрайської ЗОШ I—III ступенів – 77 тис 892 грн; Іркліївського ДНЗ “Веселка” - 77 тис  100 грн; Скородистицької ЗОШ I—II ступенів 30 тис  900 грн.

Також були проведені  заходи з  енергозбереження - в Красенівському НВК здійснений капітальний ремонт опалювальної системи на суму 109 тис грн.

Тож основні напрями співпраці райдержадміністрації з депутатами всіх рівнів і надалі будуть спрямовуватись на забезпечення виконання програми економічного і соціального розвитку району, вирішення проблем на селі: поліпшення матеріально-технічної бази, ремонти та реконструкції доріг, бюджетних установ: шкіл, дитячих садочків,  будинків культури, ФАПів та амбулаторій.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації