ТРИЗУБ - ЦЕ УКРАЇНА

27 лютого, працівники Чорнобаївської райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Сергієм Джоболдою, заступником голови райдержадміністрації Валентиною Стилик, заступником голови районної ради Анатолієм Нужним та керівником апарату райдержадміністраціїи Оксаною Брагінець взяли участь у флеш-мобі “Тризуб - це Україна“ (“Trident is Ukraine“).

В зв`язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів. Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

25 лютого в Чорнобаївській ЗОШ №2 проходив турнір  шкільних команд з волейболу, де учасники взяли участь у флеш-мобі «Перлина – Україна», з нагоди Дня Державного Герба та сформували композицію у формі герба –тризуба.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян