Відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби

Дата: 19.04.2017 14:33

19 квітня відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби начальника відділу з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації.

На конкурс подали документи три особи, з яких одна особа не з’явилася.

Конкурс проходив трьома етапами в присутності конкурсної комісії. На першому етапі проведено тестування на знання законодавства України, організоване Національним агентством з питань державної служби у онлайн-режимі. На другому – учасники виконали ситуаційні завдання, метою яких було об’єктивне з’ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання та досвід під час виконання своїх посадових обов’язків. Потім було проведено співбесіду з кандидатами на посаду з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, особистих якостей вимогам до професійної компетентності та до відповідних посадових обов’язків.

Членами конкурсної комісії чітко дотримано вимоги, визначені законодавством України про заміщення вакантних посад державних службовців.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації