КОМАНДА З СЕЛА ХРЕСТИТЕЛЕВЕ ЧОРНОБАЇВСЬКОГО РАЙОНУ СТАЛА ВОСЬМИРАЗОВИМ ВОЛОДАРЕМ ТИТУЛУ «НАЙСПОРТИВНІШЕ СЕЛО ЧЕРКАЩИНИ»

9 вересня  в місті  Городище проходили  фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2017» на призи Черкаської обласної ради. До фіналу потрапили 18 найдостойніших команд. Серед фіналістів  наші земляки з Хрестителевого.

Вже традиційно спортсмени  змагалися  у семи видах спорту. Хрестителівцям  не було рівних в перетягуванні канату та в армреслігу, де команда та  витривалість силача Андрія Данника отримали чесне, безкомпромісне  1 місце. В міні­футболі, настільному тенісі спортсмени посіли друге місце. В гирьовому спорті Олександр Сударик завоював друге місце. Шашкісти посіли сьому сходинку. В результаті хрестителівці отримали загальнокомандне І місце, виборовши титул «Найспортивніше село Черкащини – 2017».

ІІ місце здобула команда  Руської Поляни Черкаського району і ІІІ — минулорічні переможці, учасники із села Кочубіївка Уманського району. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а команди в загальнокомандній першості кубками, Почесними грамотами обласної ради та нагородною атрибутикою відділення НОК України в Черкаській області.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації