Рятувальники провели рейд щодо недопущення спалювання сміття та сухої трави

Дата: 23.03.2017 14:29

З приходом весняного тепла в повітрі все частіше з’являється запах чадного диму. Тільки за останній тиждень полум’ям було охоплено декілька гектарів сухих заростей в різних районах області. Підпали люди роблять або свідомо, або із необережності, але в обох випадках такі дії несуть за собою чималий адміністративний штраф. Тому рятувальники вкотре виходять в рейд аби запобігти непоправним діям.

Одна із небезпек, яку провокує незаконне прибирання, є перекидання полум’я на прилеглі будинки та інші господарські будівлі.

Ще однією загрозою від горіння сухостою є те, що в повітря викидаються шкідливі речовини, які весь рік осідали на рослинах. Пізніше вони потрапляють в легені, переконують екологи.

Тож, під час рейду рятувальники поспілкувалися з громадянами, розповіли про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки у побуті, про небезпеку розповсюдження вогню з відкритих територій на присадибні ділянки, господарчі будівлі та житлові будинки, а також про останні надзвичайні події, які виникли в області, та наслідки від пожеж. Також вогнеборці вручили листівки застережливого характеру.

За інформацією Чорнобаївського районного сектору

Управління ДСНС України у Черкаській області