Напередодні Дня працівників сільського господарства в районному центрі відбувся передсвятковий ярмарок

Дата: 19.11.2018 14:26

На ярмарку можна було придбати м’ясо свинини, яловичини,  ковбасну та м’ясну продукцію, овочі, крупи, борошно, олію, мед, живу рибу, тушонку, молочну продукцію, консервовані горошок, кукурудзу та квасолю,  хлібобулочні вироби.

При цьому всі учасники ярмарку реалізовували продукцію за цінами, що  нижче ринкових.

Оргкомітет проведення ярмарки висловлює вдячність  сільськогосподарським товаровиробникам та підприємствам переробної галузі, які відгукнулися на запрошення прийняти участь у передсвvятковому ярмарку: СТОВам «Дніпро», «Світанок», «Маяк», ПСП «Веселий Хутір», ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб», ПП «Продсервіс», ТОВ «М’ясорибторг», ТОВ «Смачна випічка», Золотоніському маслоробному комбінату, ПП «Імперіал плюс», ПП Рець, ТОВ «Рибколгосп», ФГ «Вернигора», ФОП Гладун Марині Володимирівні, ФОП Панич Миколі Олександровичу з села Мошни Черкаського району.

За інформацією управління АПР райдержадміністрації