УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ПРОДОВЖУЄ ПОПОВНЮВАТИ СВОЇ ЛАВИ ПРОФЕСІЙНИМИ ВІЙСЬКОВИМИ

Дата: 18.03.2019 11:22

Запрошуємо кандидатів на військову службу за контрактом, віком від 18 до 40 років ( до 60 років для чоловіків, для жінок – до 50 років).

Терміни військової служби за контрактом

-військовослужбовці, прийняті на посади рядового складу – строк на 3 роки;

- військовослужбовці, прийняті на посади сержантського і старшинського складу – строк від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

Грошове забезпечення

Військовослужбовці при підписанні першого контракту будуть отримувати одноразову грошову допомогу.

Розмір виплати становитиме:

-для осіб рядового складу - 14 тис. 096 грн,

-для осіб сержантського і старшинського складу - 15 тис. 858 грн,

-для осіб офіцерського складу - 17 тис. 620 грн.

Щомісячна заробітна плата військовослужбовця складає від 10 тис. 500 грн.

Додаткова щомісячна грошова винагорода за участь в ООС:

-на першій лінії оборони — 10 тис. грн,

-на 2-й, 3-й лініях оборони — 4 тис. 500 грн.

Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення (від 10 тис. 500 грн.).

Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця.

Пільги

На сьогодні за всіма працівниками, які під час особливого періоду на підставі норм Закону № 2232 уклали контракти (зокрема, і нові) на військову службу, зберігається місце роботи, посада, середній заробіток за рахунок державного бюджету – до закінчення особливого періоду чи до дня фактичного звільнення (ч. 3 ст. 119 КЗпП).

Освіта

Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

Кредитні канікули для військовослужбовців

Припиняється нарахування процентів за кредитами та штрафів за несвоєчасне погашення кредитів.

Пенсійне забезпечення

Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку, надається військовослужбовцям на день звільнення зі служби, які мають вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба. Також пенсією незалежно від віку забезпечуються учасники бойових дій, які мають трудовий стаж 25 років.

Чекаємо на всіх, хто зацікавлений військовою службою та готовий до захисту своєї Батьківщини.

За додатковою інформацією звертатися до Чорнобаївського районного  військового комісаріату з 09.00 до 16.00 годин, за адресою: смт. Чорнобай, вул. Центральна 195.