Сьогодні в районному будинку культури пройшли урочистості присвячені Дню культури та аматорам народного мистецтва

Дата: 09.11.2018 14:18

З теплими словами і найкращими побажаннями до винуватців свята звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик. - Культура відіграє важливу роль в житті нашого району.    Ваша професія - особлива, адже Ви даруєте людям радість та любов до танцю, співу, слова, наповнюєте їхні будні світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла.  Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Своєю щоденною працею Ви примножуєте успіхи і досягнення Чорнобаївського  краю, – зазначила Валентина Борисівна   та  вручила грамоти районної державної адміністрації  кращим представникам у сфері культури району.

За сумлінну працю,  високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва Чорнобаївського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджені:

Двірний   Сергій Григорович - викладач художнього класу Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв;

Дмитренко   Віра Іванівна  -  бібліотекар Придніпровської сільської бібліотеки-філіалу;

Кривонос   Надія Миколаївна  - директор Красенівського музею історії села  ім. І. М. Піддубного;

Онищенко   Василь Володимирович - інженер Чорнобаївського районного будинку культури;

Фурса   Галина Іллівна  -  керівник народного аматорського хору Великоканівецького СБК.

Також зі словами вітань до своїх колег звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шаповал.

Святкування проходило в дружній атмосфері, зі сцени звучали музичні вітання від аматорів сцени району.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації