Особи, які звільняються від сплати адміністративного збору за державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-піднриемців

Дата: 12.06.2018 14:17

Відповідно до частини першої та шостої статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі - Закон) адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу1 - підприємця, у тому числі змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами.

Державні органи, у тому числі суди, органи Національної поліції, органи прокуратури, органи Служби безпеки України, а також органи місцевого самоврядування та їхні посадові особи звільняються від справляння адміністративного збору за державну реєстрацію та від плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру через портал електронних сервісів.