Захист прав у сфері реєстрації. SMS-маяк

Дата: 07.09.2017 14:13

З метою надання якісних та сучасних послуг населенню за допомогою мережі Інтернет Міністерством юстиції України створено он-лайн простір юстиції під назвою «ОНЛАЙН будинок юстиції», однією з рубрик якого є сервіс «СМС - МАЯК».

SMS-МАЯК сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об’єктів нерухомого майна фізичних та юридичних осіб Зазначений сервіс надає наступні можливості:

1. Інформування фізичних та юридичних осіб про зміну статусу нерухомості у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

2. Інформування фізичних та юридичних осіб про початок і перебіг реєстраційної процедури. Для отримання послуги щодо інформування фізичних та юридичних осіб про зміну статусу нерухомості у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно необхідно здійснити наступні кроки:

КРОК 1. Через автоматизовану систему «Он-лайн будинок» зайдіть в розділ SMS-МАЯК.

КРОК 2. Зареєструйтесь на сайті LIGA:ZAKON.

КРОК 3. Увімкніть SMS-МАЯК.

КРОК 4. Заповніть пошагово всі розділи SMS-МАЯК.

КРОК 5. Для завершення процедури здійсніть оплату за користування сервісом в розмірі 30 грн. на місяць за об’єкт нерухомого майна.

Для отримання послуги щодо інформування фізичних та юридичних осіб про початок і перебіг реєстраційної процедури необхідно здійснити наступні кроки:

КРОК 1. Отримайте електронний цифровий підпис.

КРОК 2. Через автоматизовану систему «Он-лайн будинок» зайдіть в розділ SMS-МАЯК.

КРОК 3. Зареєструйтесь на сайті LIGA:ZAKON.

КРОК 4. Увімкніть SMS-МАЯК.

КРОК 5. Заповніть пошагово всі розділи SMS-МАЯКА.

КРОК 6. Для завершення процедури здійсніть оплату за користування сервісом в розмірі 300 грн. на місяць за об’єкт нерухомого майна.

ЗАЗНАЧАЄМО: сповіщення про зміни щодо об’єкта нерухомого майна, поставленого на контроль, будуть надходити sms повідомленням на телефон, листом на електронну пошту та до «особистого кабінету» користувача послуги.

УВАГА! Зазначені послуги надаються виключно за умови наявності зареєстрованого права власності на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав, із присвоєнням йому відповідного реєстраційного номера.

В разі виникнення питань звертайтесь за телефонами: (0472) 54-20-64;33-69-15; 33-00-27.